Kategorie

Informace

Výrobci

Slevy

Platby a dodání

Jak zaplatit za meč, katanu nebo jiný produkt a informace o dodacích lhůtách v eshopu FantasyMece.cz. Průvodce nákupem mečů online.

Platby

Platba bankovním převodem

Akceptujeme platby převodem na bankovní účet. Přestože naše osobní zkušenosti z komunit šermířů, reenaktorů, fanoušků historie a fantasy jsou v drtivé většině pozitivní a tato sorta lidí vyniká slušností a čestností i my máme negativní zkušenosti s některými zákazníky.

Z tohoto důvodu jsme odstoupili od zasílání na dobírku. Máme zákazníky, kteří si objednají katanu za 50 000Kč, pošleme jim jí, nepřevezmou a po emailu nás požádají o znovuzaslání. Opět nepřevezmou a po telefonátu nám suše sdělí, že již nemají peníze. Toto se samozřejmě může stát a v běžném sortimentu jako je například elektro to není problém, ale u těchto atypických produktů, které se neprodávají každý den to problém je.

Meče, katany zbroj a náš další sortiment je nicméně velmi specifický a mnohé výrobky se prodají jednou za mnoho let a takto vzniklá škoda se nám jen těžce kompenzuje. Jenom vrácení meče např. do USA nás stojí tisíce, nemluvě o celních poplatcích, dopravném a storno poplatku zahraničnímu výrobci nebo distributorovi.

Nevyzvednutí zboží mnozí zákazníci chápou jako odstoupení od smlouvy, ale to je omyl. Takové jednání pak stojí eshop i zákazníka zbytečný čas a peníze. Více o nevyzvednutých objednávkách zde.

Dobírka: pouze pro opakované prodeje stálým zákazníkům. Máte od nás meč nebo jiný produkt a chcete další objednávky zaslat na dobírku? Uveďte to v poznámce objednávky nebo nás kontaktujte emailem či telefonem. Rádi Vám vyhovíme.

Doprava a dodací lhůty

Zasíláme Českou poštou po ČR i do SR, pokud žijete v jiné zemi EU rádi Vám zboží po dohodě zašleme i tam.

Dodací lhůty

Skladem: zboží v eshopu. Dodání do týdne.

Ostatní zboží má uvedenou dodací dobu, obvykle 2-4 týdny.

Zakázková výroba: katany vyrobené nebo upravené na zakázku (Thaitsuki, Skyjiro), kompletní zbroj atd: doba výroby obvykle trvá 1-2 měsíce. V takovém případě vyžadujeme alespoň polovinu ceny uhradit předem platbou bankovním převodem. Zrušení zakázkové výroby je subjektem storno poplatku.